Site announcements

Halk Sağlığı Okulu Kurs Kayıt Politikasında Değişiklik

Halk Sağlığı Okulu Kurs Kayıt Politikasında Değişiklik

by Tacettin İnandı -
Number of replies: 0

Değerli Katılımcılar

Okulumuz altında açılan kurslara gösterdiğiniz ilgiden dolayı çok teşekkür ederim. Okul Yönetim Kurulu  olarak yeni kurslar açmak ve var olan kursları da daha etkin hale getirme çabası içindeyiz. Okulumuzda kayıtlı kullanıcı sayısı 500’e yaklaşırken, açılan kurs sayımız 4’tür. Okulumuz halk sağlığı alanında önemli bir eğitim ortamına dönüşmektedir.

Halk Sağlığı Okulu daha öncesinde belirli tarihlerde açılıp kapanan kurs kayıt ve tamamlama politikasında değişikliğe gitmiştir. Yeni politikası kursların sürekli açık tutulması şeklindedir. Bundan böyle kurslarımıza her an kayıt yaptırılabilir.  Böylelikle yürümekte olan 4 kursumuza kayıtlar yeniden açılarak bitiş tarihi olmaksızın kayıt yapılabilecektir. Kursla ilgili koşulları yerine getirenler, tüm etkinlikleri tamamlayanlar ve son değerlendirmeden 75 üzerinde alanlar, kurs katılım belgelerini otomatik olarak karekodlu olarak alabileceklerdir.  

Kurslarla ilgili kayıt sürecine buradan ulaşabilirsiniz. İlginiz için bir kez daha çok teşekkür ediyor, başarılar diliyorum .

Tacettin İnandı, Okul Yöneticisi